דפוס דיגיטלי

קבל הצעת מחיר

דפוס דיגיטלי בתל אביב

 

עולם הדפוס מאז המצאתו ועד ימינו הכניס שיטות עבודה חדשות ומתוחכמות ביניהם הדפוס הדיגיטלי. זוהי למעשה שיטת הדפוס המתקדמת ביותר כיום ומאפשר להגיע לתוצאות איכותיות יותר מרהיבות ומדויקות עד כדי התאמה למקור. עם זאת, עדיין בבתי הדפוס מתבצעות עבודות דפוס בשיטות נוספות כמו דפוס האופסט. על כן, חשוב לדעת כי בכל הזמנת עבודת דפוס יש צורך לבדוק האם דפוס דיגיטלי יענה באופן מושלם על הצרכים הנדרשים.

 

בעיקרון הדפוס הדיגיטלי מאפשר לבצע עבודות דפוס בכמויות גדולות ובגדלים שונים אך לא יותר מדי גדולים. במקרים של עבודות הדפסה גדולות ובכמויות קטנות יחסית מומלץ אף להשתמש בדפוס האופסט או כל שיטה אחרת. אמנם דפוס דיגיטלי מאפשר הדפסה בכמויות גדולות אך גם המחיר הינו בהתאם ועל כן יש לקחת זאת בחשבון.

 

יתרונות הדפוס הדיגיטלי

 

לדפוס הדיגיטלי ישנם יתרונות נוספים כמו למשל עיצוב גרפי רחב יותר, שימוש בחומרי גלם מגוונים ואיכותיים יותר המעניקים גם יתרון משמעותי לבעל העסק או הלקוח שמזמין את העבודה. זה יוצר רושם יוקרתי יותר בעיני מקבל עבודת הדפוס והלקוח נחשב יותר בעיני הציבור. באמצעות הדפוס הדיגיטלי ניתן להדפיס הזמנות מעוצבות לכל אירוע ולכל מטרה, תפריטים ומפרטים לעסקים בעיצוב ייחודי שמתאים לאופי